Pilates

Beykoz acarkent pilates olarak şunun bilincindeyiz; fiziksel olarak yeterince aktif olmama durumu obezite ve hipertansiyon, sırt ağrısı, hareket güçlüğü ve psikolojik sorunlar gibi çeşitli problemlerim beraberinde getirse de özellikle gelişmiş ülkelerin temel sorunlarından biri olarak karşımıza çıktığını araştırmalarımız sonucu gözlemlemiş bulunmaktayız.

Personal Training

Beykoz acarkent personal training ekibi olarak düzenli olarak yapılan fiziksel aktivitelerin bireylerin ve toplumun sağlığı açısından büyük önem taşıdığını söylemek mümkün olmaktadır. Fiziksel aktivitelerin genel olarak ele alındığında yaşam kalitesini arttırmaya yönelik katkısının olduğunu da söylemek mümkün olmaktadır.

Kickboks

Fiziksel aktivitenin yararları ise şu şekilde söylemek mümkün olmaktadır. Fiziksel olarak inaktif bireylerin kalple ilgili sorun yaşama ve kalp krizi gibi hastalıklarla karşılama olasılığı fiziksel aktivitede bulunanlardan iki kat daha fazladır.

GYM

Beykoz acarkent gym olarak şunun bilincindeyiz; fiziksel olarak yeterince aktif olmama durumu obezite ve hipertansiyon, sırt ağrısı, hareket güçlüğü ve psikolojik sorunlar gibi çeşitli problemlerim beraberinde getirse de özellikle gelişmiş ülkelerin temel sorunlarından biri olarak karşımıza çıktığını araştırmalarımız sonucu gözlemlemiş bulunmaktayız.

Dövüş Dersleri

Beykoz acarkent dövüş dersleri olarak şunun bilincindeyiz; fiziksel olarak yeterince aktif olmama durumu obezite ve hipertansiyon, sırt ağrısı, hareket güçlüğü ve psikolojik sorunlar gibi çeşitli problemlerim beraberinde getirse de özellikle gelişmiş ülkelerin temel sorunlarından biri olarak karşımıza çıktığını araştırmalarımız sonucu gözlemlemiş bulunmaktayız.

Cardiovas Butter

Kalp ritminin yükseldiği, nefes alış verişin hızlandığı her durumda kardiyo egzersizi yapıyoruz. Koşma, yürüme, yüzme, tenis oynama, bisiklet sürme gibi aktiviteler kardiyo egzersizleridir. Ancak sistematik olarak yağ yakmayı amaçlayarak yapabileceğimiz iki temel kardiyo egzersizi var. Bunlar: hafif tempo düzeyli kardiyo (LISS) ve yüksek tempo aralıklı kardiyo (HIIT). Bu yazıda bu iki kardiyo biçimini, artı ve…

Details

Beslenme Sırlar

Sağlıklı Beslenme Zihinsel ve Bedensel Verimliliği Arttırır. Hayatımızı güzel ve kalite bir şekilde geçirmenin en temel yolu sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmekten geçer. Çünkü sağlıklı bir zihin sağlıklı yiyecekler ile sağlıklı yaşamdan geçer. Şayet dikkatli ve düzenli bir şekilde beslenme alışkanlığımızı sağlamaz isek hem zihinsel olarak hem de bedensel olarak yaptığımız hiçbir işten verim sağlayamayız. Bu…

Details

Sağlıklı Yaşamın Sırrı

1) Dengeli beslenin Güne sağlam bir kahvaltı ile başlamak sağlıklı yaşam için olmazsa olmazlardan biridir. Dengeli beslenirken öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey mevsim sebze ve meyvelerini tüketmektir. Mevsiminde yetiştirilen meyve ve sebzeler daha sağlıklı olur, özel ortam ve destek gerektirmez. Günde 3 ana öğün, 3 de ara öğün yapmak gerekir. Bol su içilmeli, yağ…

Details